To search

Home › Trener personalny radzi

Trener personalny radzi

Czy przypominacie sobie Szanowne Panie nada owe chwile, kiedy to wieczorową porą szłyście całymi ekipami na aerobik, który to głównie był urządzany w pobliskim ośrodku kultury lub w pobliskiej szkole? Te czasy już przeminęły i nie powrócą, bo na dzień dzisiejszy miast aerobiku kobiety idą na fitness. Jednakże chcę przekazać zdanie młodszemu pokoleniu Kobiet, że fitness pochodzi właśnie od aerobiku, który to w latach 70-tych ubiegłego wieku powstał sprężyście w USA.

I choć jako czołowy gimnastykę tę opracował mężczyzna, to w takt muzyki zaczęła je realizować pani i to ta, którą ludzie znają, gdyż słowo tutaj o znanej aktorce Jane Fonda.

To ona jako pierwsza założyła fitness klub, zaczęła wydawać nagrania z ćwiczeniami, które opanowały Amerykę.

Już niebawem pomysł Jane Fonda dostał się na obszary Starego Kontynentu, również do Polski. Dzisiaj, podczas gdy jesteśmy już uchylonym społeczeństwem na wszelkie zmiany, które nadeszły do nas z Zachodu, nie mówimy: - Udaję się na aerobik., ale używamy zdania: - Udaję się na fitness. Wystarczy przemieścić się po wielkiej aglomeracji miejskiej, aby dostrzec, iż liczba klubów fitness ciągle wzrasta, gdyż Polki mają ochotę zostać kształtne i mieć doskonałą sprawność. Nawet w malutkich mieścinach niejednokrotni odnajdą się tego rodzaju działania dla kobiet.
Szał fitness po prostu objął nasz kraj i powinniśmy się z tego cieszyć, bo oznacza to, że kobiety czerpią przykład z zachodnich koleżanek i reklamują zdrowy tryb życia.

Jeżeli dodamy do tego jeszcze niewątpliwą piękność Polek, to rzeczywiście inne kraje mają nam czego pozazdrościć.

Wówczas drogie Panie nie pozostawajcie z tyłu za innymi, dbajcie o siebie i wasz image w tańcu, wszak muzyka łagodzi obyczaje, a trening tworzy mistrza..
Szczegóły: odżywki białkowe
Page top