To search

Home › Praga południowa najlepszą dzielnica do życia!

Praga południowa najlepszą dzielnica do życia!

Komfortowa lokalizacja lokalu jest chyba największą trudnością dla osób, szukających nowego lokum w stolicy. Nowoczesne inwestycje powstają niemalże w na przestrzeni całego miasta, a oferta deweloperska jest bardzo zróżnicowana.

Naturalnie im bliżej starego miasta, tym cena za metr kwadratowy jest wyższa.

Współcześnie jednak stolica jest prześwietnie skomunikowana z tego powodu, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia jest w cenie bliskość miejsc zielonych a także dobre infrastruktury dzielnicy. Gdzie znajdziemy takowe nieruchomości? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest okolicą na temat której wielokrotnie mówiło się w zły sposób. Na prawdę w latach dziewięćdziesiątych ta dzielnica nie była zbyt przystępna do życia. Jednak przez lata spopularyzowane plotki nie są już aktualne. Aktualnie nowe mieszkania na południowej Pradze cieszą się bardzo popularnością. W tym rejonie powstaje bardzo dużo inwestycji deweloperskich. Mieszkańców stolicy przyciągają także konkurencyjne ceny lokali, które są dużo niższe niż na przykład na Śródmieściu. Z tego powodu nabycie nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego zadłużenia. Ten obszar stolicy charakteryzuje się komfortowymi architektonicznie budynkami i dogodną infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Znajdziemy tutaj wielość szkół a także przedszkoli. Oprócz tego jest tutaj mnóstwokorporacji usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,dlatego mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w balkony i ogródki..


<< Poprzedni
Następny >>
Page top