To search

Home › Porady, kiedy w grę wchodzi Wynajem jachtu

Porady, kiedy w grę wchodzi Wynajem jachtu

Piękno tego kraju, jego plaż i przyjemnych wód, mogą podkreślić jedynie fantastyczni poeci. Nie trudno tu o niepowtarzalną rozrywkę, taką jak zaglądanie do portów i swobodne kursowanie po terenie chorwackiego Adriatyku.

Jeśli ma się pozwolenie na kursowanie po wodach międzynarodowych, nic nie stoi na przeszkodzie, by zajrzeć również do marin w pobliskich krajach tego akwenu. Szczęście towarzyszy podróży z kursowania pomiędzy jednymi z najpiękniejszych marin gwarantuje czarter jachtów w Chorwacji.

Wynajęcie katamarana, jachtu jednokadłubowego czy też łodzi motorowej pozwoli na zwiedzenie całego fenomenalnego wybrzeża i na dopłynięcie do krajobrazowych wysepek, które cieszą swoim pięknem ogrom turystów. Czarter jachtów w Chorwacji pozwala wspaniale się rozluźnić w trakcie wypoczynku. Wyposażenie łodzi w najnowszy sprzęt pozwala również miło spędzić każdą chwilę, dlatego sposobów na radosną rozrywkę na pokładzie znajdzie się naprawdę wiele. Chorwacja - niewielki jednak bardzo urokliwy kraj położony nad Oceanem Adriatycki położony w południowej części Europy. To zjawiskowe i urodziwe miejsce zyskuje coraz większą popularność nie tylko wśród rodzimych turystów, ale również tych przybywających z całego globu. Podróżując do Chorwacji na spis miejsc do zwiedzenia należy zanotować Dubrownik - to nadzwyczajne i bardzo czarowne miasto nazywane również "Perłą Adriatyku" przepełnione jest zabytkowych świątyń, antycznych kamienic czy uroczych, wąskich uliczek w których nie sposób się nie zakochać. Ogromne wrażenie robią również ściany obronne, dzięki którym Dubrownik nigdy nie został opanowany. Najwspanialszy panoramę na miejscowość prezentuje się ze góry Srd - połączenie lazuru wody, czerwonych dachówek oraz jasności kamienic powoduje naprawdę piorunujące uczucie..
Strona www: Yachtopedia
Page top