To search

Home › Najlepsze wyroby gumowe

Najlepsze wyroby gumowe

Wszelkiego typu wyroby gumowe to produkty, które stanowią trzon produkcyjny w firmie Paprota. Jest to producent wyrobów gumowych wszelakich typów.

O ich formacie i wysokiej klasie przemawia doświadczenie firmy, działającej od 1992 r.

Podstawowym adresatem produktów wykonanych z gumy są ubojnie i rzeźnie – tam wysyłane są tzw.

bicze do myjek poubojowych i łapy do szczeciniarek. W produkty tej marki zaopatrują się również producenci maszyn technologicznych i firm zajmujących się motoryzacją, które dążą do posiadania towarów najlepszej jakości i z gwarancją użytkowania.

ZDJECIE3 Oprócz tego przedsiębiorstwo Paprota to także producent uszczelek gumowych, które służą do ochraniania konkretnych elementów urządzeń przed wnikaniem w ich wnętrza substancji płynnych, lotnych i do zatrzymywania w ich wnętrzu wysokiej temperatury.

Wytwórca ma dojście do mieszaninz gumy przeróżnych typów, dlatego ma perspektywę do stworzenia wielu typów produktów, zważając głównie na oczekiwania zamawiającego. Zdecydowanie wykonalne jest stworzenie takiego typu produktu, który będzie będzie odpowiedni wobec zamówień realizowanych według indywidualnych projektów zamawiających. Jako producent mat gumowych ma w ofercie następujące ich typy: • METRO – do umieszczania na podłodze np. w pojazdach lub w pomieszczeniach magazynowych; • wykładziny ryflowane – przeciw ślizganiu się, do instalowania w obiektach handlowych, przemysłowych, ale też na powierzchniach przewozowych w samochodach ciężarowych; • wykładziny gładkie – do wykorzystania na powierzchniach podłogowych; • chodniki elektroizolacyjne; • wycieraczki antypoślizgowe odprowadzające wodę.

W ofercie znajdują się też płyty gumowe: SBR (podkładowe, do zainstalowania w wybranym miejscu), NBR (płyta odporna na oleje wszelkiego rodzaju i na niszczenie cieplne), CR (odporne na wpływ bodźców klimatycznych oraz kwasów), EPDM (odporne na wpływ bodźców klimatycznych, starzenie cieplne oraz kwasy nieorganiczne), LBM (wykorzystywane w kontakcie z żywnością).

Przedsiębiorstwo Paprota zaprasza do skorzystania z szerokiej oferty produktów wykonanych z gumy. Jakość jest zagwarantowana przez przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem..
Page top